Rezervasyon

  • info@ladysaunaspa.com rezervasyon@ladysaunaspa.com
  • 444 3 941

Soprano ICE - Buz Lazer

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyonun tedavi için kullanılan başlığının 2x1 cm en oranına sahip olması ve bu sebeple atılan atışların diğer başlıklara göre daha büyük bir bölgeye etki etmesi sağladığı büyük avantajlardan biridir.

Tüm cilt tiplerinde, açık renkli tüylerde, ince tüylerde, bronz tenli kişilerde dahi Soprano Ice olumlu sonuçlar vermektedir. Orijinal FDA onaylı Soprano ICE Buz lazer epilasyon ile hepsi mümkün. Ten ya da tüy renginiz ne olursa olsun, bu teknoloji sayesinde harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu lazer yöntemi, her mevsimde kullanım için uygundur.

Soprano Ice Avantajları Nelerdir?

-Buz Başlık: Buz başlık sayesinde, aşina olduğunuz sancılı işlem %90 daha az sancılı gerçekleşir. Neredeyse acıyı hissetmeyeceksiniz.

-Ütüleme Teknolojisi: Ütüleme teknolojisi ışın atışlarının seri ve hızlı olması anlamına gelir. Alışık olduğunuz yavaşlıktan kurtulacaksınız ve seansınız kısa sürede bitecektir.

-Tüy ve Deri Yapısına Göre Ayarlanabilme: Sizin tüy ve deri yapınıza göre cihazın atış şiddeti ayarlanabilir. Bu özellik, kalıcı deri yanıkları ve hormon salınımı tepkilerini (anormal aşırı tüy çıkışı) engeller. İnce tüyler dahil tüm kıl tiplerinde etki gösterir.

-4 Mevsim Epilasyon Konforu: Cihazımızın her mevsime uygun donanımı sayesinde epilasyon konforunuzu ara vermeden yaşayın.


Ücretsiz Demo için tesisimize bekleriz.